Yükleniyor...

Domain Tescil

Alan Adınızı Arayın

.com, .net, .info, .biz, .com.tr ve yüzlerce uzantılı Domain Tescil & Alan Adı Kayıt (Register) işlemlerinizi kısa sürede yapabilirsiniz.

.com

249.99 +KDV/Yıllık

.net

279.99 +KDV/Yıllık

.org

234.99 +KDV/Yıllık

.info

363.99 +KDV/Yıllık

.biz

249.99 +KDV/Yıllık

.com.tr

59.99 +KDV/Yıllık

Domain Tescili & Alan Adı Kayıt

WHM Hosting Domain Sorgulama Servisi sayesinde dilediğiniz uzantıya sahip Alan Adı ya da Domain çeşitlerini kısa sürede Tescil edebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunduğumuz Domain Kontrol Paneli ile NS Oluşturma, DNS Belirleme, NameServer Oluşturma, Domain Yönlendirme, Süre Uzatma, Domain Yenileme, Domain Transferi, Whois Değişikliği, Whois Gizleme, İç/Dış Transfer gibi işlemleri anlık olarak gerçekleştirebilirsiniz.

10

Çözüm Ortağı

19586

Müşteri

61927

Domain

Domain Fiyatları

Domain Fiyatarı uzantılarına değişiklik göstermektedir. Dünya genelinde ICANN tarafından yönetilen Domain isimleri farklı aracı firmalar tarafından da kayıt edilmektedir. Hangi firmadan yaparsanız yapın Domain Tescil işlemleri ICANN genel merkezinde bulunan Veritabanında bulunmaktadır. Firmalarda belirlenen Alan Adı Fiyatları aracılık hizmeti kar marjına göre belirlenmektedir. Projelerinizde kullanacağınız Alan Adı yani Domain Satın Alma işlemlerinde DİKKAT edilmesi gereken en önemli husus Domain Tescil işlemlerini gerçekleştirdiğiniz firmanın tecrübe ve güvenilirliğidir.

17

Uzman

13586

Müşteri

38927

Proje

Domain Kayıt

Domain Kayıt Etme işlemlerinizi kısa süre içerisinde gerçekleştirmenize olanak sağlayan Domain Yönetim Paneli sayesinde dilediğiniz Alan Adı uzantısını Tescil ederek projelerinizi hayata geçirebilirsiniz. Domain Firmaları hakkında yapılan araştırmalarda tecrübesi ve Uygun Fiyatlı Domain Satın Alma olanakları sağlayan WHM Hosting bir çok domain uzantısını Kayıt edebileceğiniz Domain Servisi ile çözümler üretmektedir.