Yükleniyor...

Kurumsal

WHM Hosting

WHM Hosting, Domain Tescil, SSL Sertifikası, Web Hosting, Reseller, VPS, VDS, Sanal Sunucu, Server, Dedicated, Linux & Windows seçenekli Kiralık Sunucu ve Sunucu Barındırma (Co-location) çözümleri üretir.

17

Uzman

13586

Müşteri

38927

Web Sitesi

Hosting - Reseller - Sunucu

Web Sitesi, Mobil Uygulama, Oyun, Video, Makale, Fotoğraf gibi materyallerin tamamı internet ortamında bulunabilmesi için Barındırma hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. Açıklamak gerekirse (Veri Barındırma) anlamına da gelen Hosting Hizmeti konusunda önemli olan Hızlı ve Kesintisiz olarak sağlanmasıdır.

8631

VDS

3546

VPS

1475

Dedicated

VDS - VPS - Dedicated - Server

Hosting ihtiyaçlarınız için tercih edebileceğiniz WHM Hosting sektörde kendini kanıtlamış firmalardandır. Türkiye'de faaliyet gösteren (ISS) İnternet Servis Sağlayıcısı şirketler arasında kaliteli hizmeti ile adından söz ettiren WHM Hosting sunmuş olduğu hizmetlerde kullanmış olduğu Hosting Sunucusu cihazlarını Türkiye'nin en iyi Datacenter (Veri Merkezi) alanlarında bulundurmaktadır.

Hosting Fiyatları daima en uygun Fiyat Politikası ile hareket ederek müşteri bütçelerini göz önünde bulunduran WHM Hosting tüm hizmetlerinde sektörde faaliyet gösteren diğer işletmelerden farklı bir yol haritası izlemektedir.

Çözüm Ortaklarımız

WHM Hosting olarak hizmetlerimizde işbirliği yaptığımız çözüm ortakları.

Ekip Üyeleri

WHM Hosting bünyesinde görev alan ekip arkadaşlarımızın her biri alanında uzman ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.

Sektörde uzun yıllar edindiği tecrübe ile daima en iyi hizmeti sunma ilkesinden ödün vermeden faaliyetlerini sürdüren WHM Hosting, hizmet verdiği Hosting Sunucusu makinelerde Güncel Yazılım ve Son Sürüm Antivirüs Programları kullanmaktadır.

Umut GÖKGÖZ
CEO & Founder
Bekir Efe GÖKGÖZ
Domain
Umut Ege GÖKGÖZ
Hosting
Ersin ÜZEN
Sunucu